MAX BRÜNING. Ballerina, färgetsning, signerad.

2598733. MAX BRÜNING. Ballerina, färgetsning, signerad.

Bildmått ca 35 x 27 cm.
Ram ca 56 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Max Brüning (1887–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 35 x 27 cm.
Ram ca 56 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Max Brüning (1887–1968)

Antal besök: 470