MAX WALTER SVANBERG. Mapp med färglitografier, 12 st varav 8 signerade och daterade -56, -57 i trycket.

259850. MAX WALTER SVANBERG. Mapp med färglitografier, 12 st varav 8 signerade och daterade -56, -57 i trycket.

Olika motiv
31x26,5 cm.

Bruksskick
Ett blad med fingeravtryck.

Max Walter Svanberg (1912–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika motiv
31x26,5 cm.

Bruksskick
Ett blad med fingeravtryck.

Antal besök: 760