COLLIER, bärnsten, 1900-tal.

COLLIER, bärnsten, 1900-tal.
25984. COLLIER, bärnsten, 1900-tal.

I etui, lås i förgyllt silver, ovala pärlor, längd ca 49,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 548