SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, kolv i valnöt.

2598183. SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, kolv i valnöt.

längd ca 17 cm.

Slitage, lösa kolv, håller ej spänn, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd ca 17 cm.

Antal besök: 969