PUNSCHKOPPAR, 6 st, silver med invändig förgyllning, Göteborg 1944. Vikt ca 230 gram.

259816. PUNSCHKOPPAR, 6 st, silver med invändig förgyllning, Göteborg 1944. Vikt ca 230 gram.

Höjd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 490