DAMARMBANDUR OCH BOETT, 14K, vikt tot. 21,6 gram.

25981. DAMARMBANDUR OCH BOETT, 14K, vikt tot. 21,6 gram.

Diameter ca 2 cm.

Armband och krona ej guld. Bucklor, repor på urtavla. Gravyr på armbandsuret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 2 cm.

Antal besök: 819