RING, i 18K vitguld.

RING, i 18K vitguld.
2598062. RING, i 18K vitguld.

Infattade diamanter om totalt caa 0,70 ct. W/VS. Ringstrl. ca 61 (ca 19,5 mm). Vikt ca 6,8 gram.

1 diamant saknas.
2 infattningar med lagning.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!
2598062. RING, i 18K vitguld.

1 diamant saknas.
2 infattningar med lagning.
Bruksskick.

Antal besök: 588