SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
259759. SLAGBORD, 1800-tal.

Låda i sarg.
Bredd ca 102 cm.
Total längd med utfällda klaffar ca 185 cm.
Höjd ca. 73 cm.

Sprickor/slitage/reopor/slagmärken.
senare träplugg.

Gör en kostnadsfri värdering!
259759. SLAGBORD, 1800-tal.

Låda i sarg.
Bredd ca 102 cm.
Höjd ca. 73 cm.

senare träplugg.

Antal besök: 1 220