TENNTALLRIKAR, 2 st, antika. SAMT, koppar utensil.

259741. TENNTALLRIKAR, 2 st, antika. SAMT, koppar utensil.

Otydliga stämplar.
diameter på fat 20 cm, samt 24 cm.

Lagning på fat/repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydliga stämplar.

Antal besök: 1 132