TOBAKSPIPOR, 6 st, tidigt 1900-tal, trä samt silver, samt CIGARETTMUNSTYCKEN, 2 st, 1800-tal.

259706. TOBAKSPIPOR, 6 st, tidigt 1900-tal, trä samt silver, samt CIGARETTMUNSTYCKEN, 2 st, 1800-tal.

Pipor med silverinfattningar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pipor med silverinfattningar.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 759