BORDSLAMPA / SVAMP, glas. 1970-tal.

259696. BORDSLAMPA / SVAMP, glas. 1970-tal.

Glasmassa i blått, lila , svart och grönt.
Höjd 20,5 cm, diameter 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm, diameter 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 6 487