SIDEBOARD-/SKRIVBORD, 2000-tal.

2596899. SIDEBOARD-/SKRIVBORD, 2000-tal.

Lackerat. En låda i sarg. Längd ca 110, bredd 50, höjd 73 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Skada på ena hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 627