FÅTÖLJER, 2 st, 1960/70-tal.

FÅTÖLJER, 2 st, 1960/70-tal.
259667. FÅTÖLJER, 2 st, 1960/70-tal.

Mönstrad beige textilklädsel, underrede i kromad metall. Löstagbara plymåer samt 4 kuddar.
Sitthöjd ca 40 cm.

Åldersslitage, två olika underreden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 40 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 633