Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
SKULPTUR / UGGLA, keramik, "Knip", Edward Lindahl, Gustavsberg, signerad med Studiohanden. 1970-tal.
259623. SKULPTUR / UGGLA, keramik, "Knip", Edward Lindahl, Gustavsberg, signerad med Studiohanden. 1970-tal.
Höjd 6,5 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 6,5 cm.
Smärre bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
11 368