BALANSVÅG med VIKTSATS, Lindells, Jönköping. P.A. Nordsedt. 1900-talets mitt.

259614. BALANSVÅG med VIKTSATS, Lindells, Jönköping. P.A. Nordsedt. 1900-talets mitt.

Viktsats med 13 vikter. Längd 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 177