KRISTALLKRONA, Barockstil, 1940/50-tal.

259609. KRISTALLKRONA, Barockstil, 1940/50-tal.

Mässingstomme. 7 ljuspunkter.
Höjd 75cm. Diameter 55cm.

Åldersslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässingstomme. 7 ljuspunkter.
Höjd 75cm. Diameter 55cm.

Antal besök: 2 920