KRUKA MED LOCK, koppar, 1800-tal.

25959. KRUKA MED LOCK, koppar, 1800-tal.

Höjd ca 31 cm.

Bucklor och slitage. Bottenlagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31 cm.

Antal besök: 1 584