MATBORD Gustavianskt stil, 1800-tal.

259566. MATBORD Gustavianskt stil, 1800-tal.

Höjd 76 cm. Diameter 108 cm. Medföljer 2 iläggsskivor med längd 63 cm/st.

Färgbortfall, slitage och ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 978