SÄNG, ådringsmålad, 1900-talets första hälft.

259565. SÄNG, ådringsmålad, 1900-talets första hälft.

Säng 1900-talets början, går utmärkt att använda som växa säng.
Invändigt mått 182 x110 cm.

Bruksslitage, stötmärke, lite maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändigt mått 182 x110 cm.

Antal besök: 814