MICHAIL PIASKOWSKIJ. Lenin, olja på duk, osignerad.

2594795. MICHAIL PIASKOWSKIJ. Lenin, olja på duk, osignerad.

80 x 60 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 60 cm, oramad.

Antal besök: 402