FÅTÖLJ, rokokostil, 1800-talets slut.

259457. FÅTÖLJ, rokokostil, 1800-talets slut.

Rikligt ornamenterad björkstomme.
Plyschklädsel med fjädersits.
Rygghöjd 109 cm.

Åldersslitage. Äldre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plyschklädsel med fjädersits.
Rygghöjd 109 cm.

Åldersslitage. Äldre lagning.

Antal besök: 577