HANS PRINS. Akvarell, signerad.

2594458. HANS PRINS. Akvarell, signerad.

Ram ca 63 x 79 cm.

Glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 63 x 79 cm.

Glas saknas.

Antal besök: 514