STOLAR, England, ett par, empirstil, 1900-tal.

25943. STOLAR, England, ett par, empirstil, 1900-tal.

Mahogny. Dekor av mässinginläggningar. Lös sits med klädsel av grönt tyg.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 683