ANDERS ÅBERG. Färglitografi, hus vid brygga, signerad och numrerad 71/300.

259421. ANDERS ÅBERG. Färglitografi, hus vid brygga, signerad och numrerad 71/300.

Bladmått 45 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 45 x 64 cm.

Antal besök: 891