SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
259399. SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Längd 81,5 bredd 53 höjd ca 69,5 cm.

Senare bemålning, färgbortfall, slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 427