TRÄDGÅRDSSTOLAR 1 PAR, metall, 1900-tal.

259378. TRÄDGÅRDSSTOLAR 1 PAR, metall, 1900-tal.

Vitmålade.

Senare bemålning, slitage, fläckar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade.

Antal besök: 777