MARINO MARINI. EFTER. Häst mot röd bakgrund, färglitografi, signerad.

259339. MARINO MARINI. EFTER. Häst mot röd bakgrund, färglitografi, signerad.

Bildyta 70 x 52 cm.

ej examinerad ur ram.

Marino Marini (1901–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 70 x 52 cm.

ej examinerad ur ram.

Marino Marini (1901–1980)

Antal besök: 2 195