LEIF KANDER. "Skogen Gullaskruv", olja på duk, signerad och daterad -80.

259326. LEIF KANDER. "Skogen Gullaskruv", olja på duk, signerad och daterad -80.

65 x 54 cm.

Leif Kander (1939–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 54 cm.

Leif Kander (1939–2011)

Antal besök: 805