SCHATULL för SYSILKE, trä, Gutermanns sysilke, 1900-talets första hälft.

259302. SCHATULL för SYSILKE, trä, Gutermanns sysilke, 1900-talets första hälft.

Masurbjörk samt ek, luckor i glas. Mått 24 x44 cm, höjd 22 cm.

Slitage, rost, saknar en glaslucka på ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 511