TAKLAMPA, Brelight, 2000-tal.

TAKLAMPA, Brelight, 2000-tal.
2592919. TAKLAMPA, Brelight, 2000-tal.

Stomme i vitmetall. Kupa av glas. En ljuspunkt. Diameter ca 24 cm. Höjd ca 47 cm.

Fungerar enligt uppgift ingen funktionsgaranti lämnas. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 106