MODELL, Bilmotor, Gescha, 1950-tal.

2592680. MODELL, Bilmotor, Gescha, 1950-tal.

Motor, koppling och växellåda med rörliga detaljer.
Plast och metall.
Vev finns.
Längd ca 21 cm.

Bruksslitage.
Ej fullständigt genomgången. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plast och metall.
Vev finns.
Längd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 365