GOLVLAMPA, mässing, AB Armaturhantverk Göteborg, 1900-tal.

259267. GOLVLAMPA, mässing, AB Armaturhantverk Göteborg, 1900-tal.

Höjd inklusive lampsockel ca 125,5 cm.

Slitage, fläckar, små bucklor. Skärm med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 240