THOR-LEIF FOGELBERG. Komposition med kvinna, olja på duk, signerad.

259252. THOR-LEIF FOGELBERG. Komposition med kvinna, olja på duk, signerad.

135 x 105 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

135 x 105 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 598