Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
THOR-LEIF FOGELBERG. Komposition med kvinna, olja på duk, signerad.
259252. THOR-LEIF FOGELBERG. Komposition med kvinna, olja på duk, signerad.
135 x 105 cm.
Slitage, fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
135 x 105 cm.
Slitage, fläckar.
Auktionshuset Kolonn
1 348