CHIFFONJÉ, 1800-talets senare hälft.

259232. CHIFFONJÉ, 1800-talets senare hälft.

Höjd 156 cm. Längd 95 cm. Djup 51 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 749