MATSALSGRUPP, 5 delar, ek, 1900-talets första hälft.

259222. MATSALSGRUPP, 5 delar, ek, 1900-talets första hälft.

Bordets längd 110 cm. Bredd 90 cm. Höjd 78 cm samt 2 st. infällda iläggsskivor med längd 44 cm/st.

Slitage och skavmärken samt att ena sidans benpar behöver limmas ihop.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 766