Göteborgs Auktionsverk
Mynt, Medaljer & Frimärken
KOUMMYA OCH 2 ST BICHWA, 18/1900-tal. Marocko och Indien.
259219. KOUMMYA OCH 2 ST BICHWA, 18/1900-tal. Marocko och Indien.
Längd 27 - 42 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 27 - 42 cm.
Slitage.
Göteborgs Auktionsverk
922