KOUMMYA OCH 2 ST BICHWA, 18/1900-tal. Marocko och Indien.

259219. KOUMMYA OCH 2 ST BICHWA, 18/1900-tal. Marocko och Indien.

Längd 27 - 42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27 - 42 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 057