KHYBERKNIV, 1800-tal.

KHYBERKNIV, 1800-tal.
259217. KHYBERKNIV, 1800-tal.

Ben, korall och förgyllt silver i fästet, längd 44 cm.

Skador, koraller saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
259217. KHYBERKNIV, 1800-tal.

Skador, koraller saknas.

Antal besök: 904