MATTA, röllakan, signerad, GS, 190X135 cm.

259201. MATTA, röllakan, signerad, GS, 190X135 cm.

Geometrisk dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometrisk dekor.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 473