LODREGULATOR, Gustav Becker, sent 1800-tal.

2591975. LODREGULATOR, Gustav Becker, sent 1800-tal.

höjd ca 120 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 120 cm.

Antal besök: 580