DUKAR OCH HANDDUKAR, 23 st, linne, 1900-tal.

2591840. DUKAR OCH HANDDUKAR, 23 st, linne, 1900-tal.

Dukar, 15 st.
Kökshanddukar, 8 st.

Varierat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukar, 15 st.
Kökshanddukar, 8 st.

Varierat bruksslitage.

Antal besök: 306