HUNDAR, ett par, flintgods, Royal Doulton, England, 1900-tal.

259169. HUNDAR, ett par, flintgods, Royal Doulton, England, 1900-tal.

Höjd ca. 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 361