MIGUEL ANGEL MARTORELL 'MARTO'. "Theodora". Blandteknik, signerad Marto och daterad 98 a tergo.

259160. MIGUEL ANGEL MARTORELL 'MARTO'. "Theodora". Blandteknik, signerad Marto och daterad 98 a tergo.

185 x 255 cm.

Fläckar, tryckmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

185 x 255 cm.

Fläckar, tryckmärken, repor.

Antal besök: 1 859