JORDGLOB, Plåt, England, 1900-talets första hälft/mitt.

259129. JORDGLOB, Plåt, England, 1900-talets första hälft/mitt.

Diameter 17, höjd 26 cm.

Bruksslitage, globen sitter upp och ner.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17, höjd 26 cm.

Antal besök: 645