SMYCKEN, delvis silver samt FINGERBORG, DOSA. 1900-tal.

259121. SMYCKEN, delvis silver samt FINGERBORG, DOSA. 1900-tal.

Smycken bestående bland annat av
Dosa längd ca 4,5 cm.

Slitage, enstaka smärre skador, enstaka gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dosa längd ca 4,5 cm.

Antal besök: 634