RUDOLF SCHOOFS (1932-2009). Utan titel.

2591014. RUDOLF SCHOOFS (1932-2009). Utan titel.

Rudolf Schoofs (1932-2009), utan titel, carborundum akvatint på Arches vellum, 1960, signerad, daterad och numrerad ”5/25" i nedre marginalen, ca. 33,1 x 26,5 cm, inramad bakom glas ca. 61 x 42,5 cm.

Inte granskad i en ram. Något garvad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 572