PARTI SILVER, 1800- och 1900-tal.

259098. PARTI SILVER, 1800- och 1900-tal.

Mestadels skedar, samt sockertång, flaskskylt, gaffel mm. Största skedens längd ca 21,5 cm
Vikt 575 g exkl tårtspade med stålblad.

Slitage, bucklor och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor och gravyr.

Antal besök: 688