SKEDAR, 6 st, silver, varierande mästare och modeller, 1800-tal.

259088. SKEDAR, 6 st, silver, varierande mästare och modeller, 1800-tal.

Bla Zethelius, Herdino och Östlund. Längd 19,5-22,5 cm . Total vikt ca 370 g.

Slitage, gravyr och monogramstämpel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 565