SKEDAR, 2+1+1 st, silver, modell Svensk spetts, 1900-tal.

259084. SKEDAR, 2+1+1 st, silver, modell Svensk spetts, 1900-tal.

GAB och CG Hallberg. Längd 19,5-22,5 cm. Total vikt ca 240 g.

Slitage och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och gravyr.

Antal besök: 538