BILJARDBORD, Frederick willys.

2590592. BILJARDBORD, Frederick willys.

Höjd 83 cm
Längd 209 cm
Bredd 110 cm.

Ej helt ihopsatt på bild. Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm
Längd 209 cm
Bredd 110 cm.

Antal besök: 779